eGerekli.com

Garanti Şartları
www.eGerekli.com da satılan ve Tüketici mevzuatı uyarınca garanti belgesi ile satılması gerekli tüm ürünlerimiz ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değisim islemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafindan yapılmaktadır.

Arızalı ürününüz ile ilgili, ürünün faturası ve garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında işlem yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis ile problem yasadığınızda bize başvurabilirsiniz.

www.eGerekli.com’a gönderdiğiniz ürünler de tarafimızdan yetkili servislere yönlendirilmekte ve onlardan gelecek cevap beklenmektedir. Bu çerçevede arızalı ürünlerinizi doğrudan size en yakın yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.


İade Şartlari 
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. - Ürünün faturası, - İade formu, - 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalaji, aktivasyon kodu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak bazı KMK ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade kosulları uygulanabilmektedir.

Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade sartları öncelikli olarak geçerlidir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade sartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Nasıl İade Yapacağım?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi Ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade sartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktir.  

Aşağıda, genel iade sartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz.   7 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için Genel İade Şartlarına ek olarak aşağıdaki şartlara dikkat edilmesi gerekmektedir:  

- Ürünün koruma barkodunun çıkarılmamış olması ve aktivasyon numarasının aktif olmaması gerekmektedir.
- Ürünün orijinal kutusu, ambalaji eksiksiz ve hasarsız olması sarttır.

 

Haftasonu Siparişleri
Cuma günü ögle 17:00 den önce verilen siparişler, en erken Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 17:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize en erken Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.   

 

Stok Sorunları
Ürün güncellenmesinden dolayı geçici sürelerde hizmet durdurulabilir.   

 

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. ( Örnek : Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs. )  

 

Kapıda Ödeme
www.eGerekli.com' dan  verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir. Fiziksel ürünler için geçerlidir.   

© Copyright 2017 Tüm hakları eGerekli.com’ a aittir.